Vesele pizde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

horoskop

2 posters

Ići dole

horoskop Empty horoskop

Počalji od dona Čet Sep 27, 2007 7:55 pm

sta ste u hosroskopu i koje su vase karakteristike??? Suspect Laughing
dona
dona
Adminica
Adminica

Broj poruka : 46
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od dona Čet Sep 27, 2007 7:56 pm

E sad cu ja lepo da vam dam jedan "mali" referat momci


da se malo naucite No
dona
dona
Adminica
Adminica

Broj poruka : 46
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od dona Čet Sep 27, 2007 8:11 pm

Pa krecemo:


Muskarac VAGA:

Predmet naseg razgovora je... ko? Vaga!
Mozda bi bilo bolje da sam pitala "sta?", jer je predmet naseg razgovora jedini "predmet" medju znacima.
Dakle, sem sto je jedini "predmet", jedinstven je i po tome sto mu ne treba pomoc oko zavodjenja! Tacnije: Zavodjenje je njegovo drugo ime! nacin njegovog zivljenja. Nece ti trebati mnogo truda da mu pomognes da pocne da te zavodi, ali ce ti trebati mnogo umeca da shvatis kada je on to prestao da radi. Wink

Sigurno ste primetili da postoje razlicite Vage. Vaga pravde, precizna vaga koju koriste zlatari i apotekari=analiticka vaga. Ne mogu da ne spomenem kucne vage u koje spadaju svi oni kantari po mesarama i pijacama=prakticna vaga.
Saltke, ukrasne vagice koje krase zidove ili police nekih dnevnih soba... =lepa vaga. Uh necemo je tako zvati! Najbolje je da je odmah nazovemo pravim imenom=beskorisna vaga.
Ona jeste lepa i jeste vaga, ali na njoj ne moze nista da se izmeri.

Posto smo ih ovako lepo rasclanili, pretpostavljam da svoju Vagu vec mozes da prepoznas u nekom od predlozenih tipova, jer je jedna od osobina: pravednost, analiticnost, prakticnost, beskorisnost.

Ali cak i ako je pravnik, sigurna sam da nakon posla nesto majstorise po kuci ili barem planira da majstorise.
Ako mu je prakticnost najizrazenija osobina pa je zbog toga zanatlija, zelja za pravdom sigurno isplivava iz svake njegove recenice.
Ako je umetnik, sto je veoma zastupljeno zanimanje medju Vagama ondaje u stanju da na vrlo praktican nacin plasira i prodaje svoju umetnost. Dakle, on zeli da bude pravedan, ali jos vise od toga zeli da bude "u pravu".[/b[b]]
U stanju je svoje misljenje da brani cak i pesnicama kada mu drugi argumenti ponestanu.

Ubedjivati Vagu iu suprotno od onoga sto misli spada u veoma tezak poduhvat. tezak, ali ne nemoguc. Evo resenja: ne treba da ga ubedjujes, nego da mu ponudis razuman kompromis. Da bi pristao na kompromis moraces prvo da mu odas priznanje da je bio u pravu, pa tek onda da predjes na trazenje prihvatljivog resenja.




... nastavice se...
dona
dona
Adminica
Adminica

Broj poruka : 46
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od Lamia Sub Sep 29, 2007 12:58 pm

Zena Lav-karakteristike se znaju-"Drzava(drustvo,forum),to sam ja!!!" queen
Lamia
Lamia
Witch Mistress
Witch Mistress

Broj poruka : 10
Godina : 38
Location : StP
Datum upisa : 29.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od dona Sub Sep 29, 2007 1:22 pm

E pa, mogla bi ti da napises nesto o lavovima da ja ne kopam bzvz i iz nepouzdanih izvora.
dona
dona
Adminica
Adminica

Broj poruka : 46
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty nastavak za znak Vage (muske prvenstveno)

Počalji od dona Sub Sep 29, 2007 2:32 pm

...


U jedno smo ja, dipaid i Hana Hart sigurne... Kakav god da je, sigurno ce ponekad biti beskoristan. (Jbg, mi smo takvi, take it, or leave it! Razz ...Sta cemo kad smo prelepi, treba se odmoriti.)

Nazalost, postoje i oni muskarci Vage koji su uvek i samo beskorisni. Sto je najgore: sto su lepsi, to su beskorisniji. (Pu, ruzna sam k'o lopov!.... Prebo, sta da ti radim! Takav je zivot! (ne budi lep! mada mozda to devojci i odogovara, kheheheee Twisted Evil )) Verovatno se pitas zasto smo ih delile na razlicite tipove ako se u svakom klate sve cetiri Vage. Jedan od razloga vec znas: zato sto je neka osobina izrazenija od ostalih. Drugi razlog je mnogo bitniji. Naime, bez obzira na dominantnu prakticnost, pravednost ili beskorisnost, svaki put kada odmerava zenu, ponasa se kao analiticka Vaga. (So true!)
Pocece da te "merka" samo ako po necemu licis na ono sto se meri apotekarskim ili zlatarskim vagama. Znaci, moraces da ostavis utisak da si melem ili dragi kamen (nego sta! Samo takve i primamo u klub.), jer te u suprotnom nece ni primetiti. (Vise nego istinito!) Ali! Cak i ako si najbolja/i, najlepsa i najpametnija na svetu, on/a ce se ipak dvoumiti. (Smaraci!) Ta cinjenica (o, ne, opet neki "aksiomi"-prim.prev.sale) ni u kom slucaju ne umanjuje tvoju savrsenost, nego samo govori o tome da je tovja draga Vaga beskrajno neodlucna. Ovo je ziva istina, koju oni ni za zivu glavu nece priznati (Cuj! Pa ja priznajem, jbt!) i zato mu ne prigovaraj sto je neodlucan ako zelis da se odluci za tebe (ili ne pobegne "glavom bez obzira", ja bi' dodala).
Kao sto vec rekoh, "zavodjenje" je drugo ime za vagu. Medjutim! Za razliku od Blizanaca (#%$#% zvuk pomocnika Boba kad udara o grabulje!) koji flertuje sa "svim", Vaga flertuje samo sa mnogim zenama/muskarcima. (hahahahahaaaaa! Do jaja! tacno!)
U skladu s tim, logicno je, da je njegov ljubavni zivot bogat. (razume se.) Bilo bi najbolje da po bogatoj proslosti ne kopas (whatever, ne smeta), jer ti se nece svideti (shtash' iskopati!) raznovrsnost primeraka koji tamo cuce! Buaahahaha! Evil or Very Mad
Sve zene/muskarci sa kojima je bio/la u proslosti su: proslost. Da mu bilo koja od bivsih nesto znaci, ne bi bio ovde, nego tamo, sa njom. (Nego!) On ne zna sta je to "neostvarena ljubav", jer je sve svoje ljubavi ostvario. (Correct!) Zapamti: muskarac Vaga ne voli da pati. Ne dovodi ga u situaciju da pati za tobom, jer ces tako jedino aktivirati potrebu da se oslobodi izvora svoje patnje, tj. tebe. (Yeees, uzasno! No )
Ako ti ipak prijateljice pokazu njegovu bivsu, onda barem nemoj da se poredis sa njom. Slicnosti i razlike u vasem fizickom izgledu potpuno su nebitne. Iako vazi za neprikosnovenog estetu ( Smile ) muskarac vaga u zeni prvo vidi onu skrivenu lepotu koja nema nikakve veze sa bojom kose ili velicinom grudi ( Tako je! I za zenu isto vazi. (osim ovog sa grudima scratch ) Stani malo! Izgleda da sam upala u protivurecnost? Pricam ti o tome kako je imao mnogo zena, a pre toga sam te ubedjivala da mu je potrebna retkost kakav je dragi kamen. (Sta se ova hana tripuje?! Pa sta?! Neutral ) Znaci: on trazi dragocenost, a uzima sve sto mu se nadje na putu? ( O Boze!) Ili ja ne znam da pricam ili s Vagom nesto nije u redu? (Ovo drugo. Wink ) Ne, dragi moji! Sve je u savrsenom redu! Oni su satkani od opozitosti (ah, da Embarassed ) razapeti izmedju krajnosti sa kojima se bori da bi pronasao zlatnu sredinu (E! Now your talking!) Ono sto meni i tebi (meni ne, bogami) zvuci nerazumno i protivurecno samo je njihova potraga za "merom" (da, da, bas kao kod Kirenjana (hedonista) i epikurejaca). Oni znaju da ce postati nepobedivi kada je pronadju. Uravnotezena vaga (ta sam!) prestaje da bude klimavi kantar i postaje cvrst most koji spaja razlike (ja razumela, raTNike Suspect ) Ovakve vage najcesce su cenjene diplomate (m, da Rolling Eyes ), priznati umetnici (ah! flower ), pisci (pa pomalo) i filozofi (po puno! Wink ) Dobro... necemo o filozofima mada moras nesto da znas da je svaki i najprosecniji muskarac vaga uvek pomalo filozof.

Je*o mamu, je l' ova zena vidovita ili sta?! affraid

Tip "Vaga-filozof" je, nazalost, vrlo cesto samo podgrupa "beskorisne Vage". (alo bre zeno! ...kao sto rekoh takeitorleaveit) Kad se potpuno preda filozofiji (fiju, 6tica), uglavnom nije u stanju da obavlja klasicne duznosti (hm da, zapadne u depresiju) jednog muza/zene, pa je u tom smislu beskoristan. Maaa, ne mislim na "one" bracne duznosti (Ne? Shocked) , nego na menjanje sijalice, izbacivanje smeca i slicno. S druge strane (injaaaoooo! I love you ) iako beskorisni u kuci oni ce biti izuzetno korisni za buducnost i buduce generacije ali kavu ces korist ti imati od toga? I ovde vazi pravilo: "sto lepsi, to beskorisniji" (a bre mrsh u pizu materinu, znas! ) pa ako ti se svidja ruzan filozof onda ima nade. Ali, ako je lep... (a nas napljuva ova Hana)
Nego, da se vratimo na onu nasu prividnu protivurecnost. Bira, a ne bira. Ili: bira, a odabere mnoge. ( Laughing maaa njemoj!) resenje je jednostavno. (Jeste? scratch ) Oni traze lekovitu biljku u gomili korova, ili dragi kamen u kamenolomu. (pa sat, hoces da kazes da u E-u nema dobrih tipova, a? Ma mars!) Po svemu sudeci, to uopste nije lak posao. ( pa i nije jebote). Nijednoj zeni ne pise na celu da je "ona prava" ( a ni muskarcu bogami) a mnoge izgledaju kao da bi to mogle biti. Da bi mogli da se odluce da li neko jeste ili nije, moraju prov da ih "izmere". Ko mnogo radi, mnogo i gresi, pa je razumljivo sto je toliko puta pogresio. Ja sam bila spremna da ga optuzim da je neodlucan, a on bi se protiv te optuzbe branio argumentom da je ustvari: "oprezan" (pa sta imas neki problem!) Doduse, cini mi se da nicim ne bi mogao da opravda posledice svoje opreznosti, samo zato sto su mnogobrojne! (a meni se cini da si ti kucka!)
Predlazem da se na ovu temu, ali ni na mnoge druge sa njima ne raspravljamo. Njima je ionako najbitnije da ni posle svega nisu odustali od potrage. I nece odustati dok ne pronadju savrseno.





E, sad, odgovor na pitanje "sta je savrseno" jednako je lak, kao i odgovor na pitanje " kolika je mera ulozenog truda". Hajde prvo da vidimo sta morate da uradite da biste usli u uzi krug za "savrsene". (Hajde! Rolling Eyes )
Mislim da ste vec napamet naucili da morate biti adekvatan predmet za merenje na analitickoj vaZi. Predlazem da ti referentne tacke budu: melem, dragi kamen i Joko Ono. (goddamnit!)
Dobro, znam da tvoja vaga nije Dzon Lenon, a Joko Ono je odlican primer za ono sto cu ti uskoro reci! Ona je savrsen primer i za onu skrivenu lepotu o kojoj sam ti malopre pricala. Iskreno receno, sta je Lenon u njoj lepo video samo on zna.

Zanci, da biste ostavili pravi utisak moracete da zracite i odisete...?

Setila sam se!

Moracete da zracite i da odisete zdravljem, glamurom i neobicnoscu!

Sto se zdravlja tice, najbitnije je da imas zdrav razum. (E, tooooo!) Zapravo, vec ga imas, ali ces Vagi morati da naglasis da je tvoj odnos prema svetu i stvarnosti zdravorazumski. sem sto ces morati da izgovaras suvisle i logicki tacne tvrdnje (sale, come here! :*) moraces da ga ubedis da se u teskoj svakodnevnici snalazis kao riba u vodi. Fobije, depresije i pesimizam strogo su zabranjeni! (ehh! da, zamolila bih... Like a Star @ heaven ) Pohvali se da sa lakocom izgradjujes zdrave odnose sa ljudima, da imas prijatelje jos iz detinjstva, ali i da vesto resavas konflikte sa sefom. Spomeni da su odnosi u tvojoj porodici veoma harmonicni (daaaaaaaaaaaa, molim!!!!!!!!!) a ako se mama i sestra ponekad sporeckaju vi ste ti koji ih uvek pomirite.

Ne znaci da ne smete da budete prehladjeni ali znaci da morate da se zalazete za zdrav nacin zivota. ( bounce )
Clanska karta Green Peace-a mogla bi da bude Vip propusnica u njihov zivot.




...nastavice se... stigla mi guster!
dona
dona
Adminica
Adminica

Broj poruka : 46
Godina : 38
Datum upisa : 27.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od Lamia Sub Sep 29, 2007 5:06 pm

Mrzi me da se exponiram.Svi znaju da sam faca. Mad
Lamia
Lamia
Witch Mistress
Witch Mistress

Broj poruka : 10
Godina : 38
Location : StP
Datum upisa : 29.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

horoskop Empty Re: horoskop

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu